KOMPLEXNÍ SLUŽBY V ENERGETICE

COMPLEX SERVICES OF POWER SUPPLY

Zavolejte nám

+420 596 242 120

Napište nám

vae@vae.cz

VAE a.s. Kalusova 968/12, 709 00 Ostrava, Česká Republika

O společnosti VAE a.s.

Firma VAE a.s. která byla založena 15.11.1991 se opírá o znalosti a zkušenosti pracovníků, kteří úspěšně dlouhodobě pracovali v podnicích zabývajících se projektováním a realizací energetických zřízení a průmyslových staveb:

 

Hlavním cílem práce společnosti je poskytování odborných služeb jak v expertních, inženýrských a investorských činnostech, tak formou staveb na klíč se zajištěním pružné reakce na požadavky zákazníka.

Naším standardním zákazníkem jsou průmyslové podniky, elektrárny, teplárny, průmyslové a městské energetiky. Nabízíme zejména kombinovanou výrobu elektřiny a tepla, moderní technologie spalování fosilních paliv a modernizaci stávajících technologií.

V rámci těchto aktivit provádíme komplexní technologické dodávky včetně řídicích systémů, elektro, měření, regulace a monitoringu. Zajišťujeme i servis a diagnostiku.

 

Zabezpečovací elektronika hořáků

Firma VAE a.s., Ostrava je dodavatelem zabezpečovací elektroniky hořáků (plynových, olejových i práškových) a jiskrových zapalovačů pro těžko zapalitelná paliva. Firma VAE je zároveň projekční, realizační i servisní organizací – kompletní služby v oboru „zapalování a hlídání plamene“.

 

Vybrané reference firmy VAE a.s.

 

Vedení společnosti

Ředitel společnosti Ing. Zdeněk Hill
Finanční a ekonomický ředitel Ing. Karin Batková
Ředitel obchodu a marketingu Ing. Jan Kocián
Vedoucí střediska expertních služeb a projekce Ing. Jan Mosler
Vedoucí střediska realizace ASR a Elektro p. Martin Oechsner
Vedoucí střediska Olomouc Ing. Lubomír Poklop